Gotowe namioty na wynajem

Gotowe namioty na wynajem

Miło nam poinformować że na naszym polu można przenocować bez własnego namiotu!
Namiot możesz skonfigurować podczas konfiguracji parcel namiotowych, także razem z pościelą:)

Spanie pod namiotem to świetna sprawa, po pierwsze jest to fantastyczna przygoda a po drugie nasz organizm przyzwyczajony do wygody dnia codziennego z przyjemnością na trochę się od niej odzwyczai 🙂 Co prawda w przypadku naszych namiotów na wynajem śpimy na wygodnym materacu, jednak jest on tak dobrany aby było komfortowo ale też żeby wciąż było to spanie pod namiotem 🙂 Dlatego nasze materace mają aż/tylko optymalne 10 cm!

Gotowy namiot na wynajem to coś innego niż glamping w którym chodzi o to aby było prawie jak w hotelu za to bliżej natury. Nasz pomysł jest znakomitą alternatywą dla glampingu, bo zostaje to co najważniejsze, dach nad głową i wszechobecna natura (dosłownie 🙂 ) więc jeśli chcesz spróbować spania pod na polu namiotowym bez ponoszenia kosztów zakupu tony sprzętu, może jesteś w podróży i nie chcesz obciążać się dodatkowym ekwipunkiem, albo zaskoczył Cię zmierzch i szukasz wygodnego schronienia, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Nasze namioty ustawione są na jednej z wielu osobnych bajecznych parceli na naszym polu namiotowym.

Do dyspozycji Gości w zależności od wybranych opcji, są materace z pościelą, ręczniki, poduszki, coś do siedzenia,  jakiś stolik a także naczynia. W pobliżu namiotu jest leśna kuchnia z wyposażeniem a także kompletny węzeł sanitarny.

Oczywiście namiot stoi w niedużej odległości od jeziora Wigry, perły Suwalszczyzny. namioty na wynajem na naszym polu namiotowym to świetny pomysł na spędzenie czasu, zapraszamy!

Sprawdź dostępność poniżej, gotowe namioty na wynajem stoją na parcelach namiotowych C oraz M:

Wymagane pola *