Biuro rzeczy znalezionych

Biuro rzeczy znalezionych

Drodzy Goście Osady, poniżej prezentujemy listę rzeczy które dziwnym trafem się u nas się znalazły wraz z przybliżoną datą znalezienia.

Aby odebrać daną rzecz, należy podać możliwe dużo szczegółów znalezionej rzeczy, takich jak jej kolor, marka, przybliżone miejsce zgubienia, jakiś szczegół na jej temat, ogólnie im więcej tym lepiej, my przepuszczając ją przez skomplikowany algorytm, ustalimy czy owa zguba to właśnie ta zguba. 

Jeśli zguba nie znajdzie swojego dawnego właściciela, a jej szacunkowa wartość będzie większa od 100 zł, jej dalszy los zostanie przekazany w ręce Starostwa Powiatowego w Suwałkach a wtedy osoby, które zagubiły rzeczy proszone są o zgłaszanie się w godzinach 8.00 – 15.00 do pokoju 133 w Starostwie Powiatowym w Suwałkach, ul. Świerkowa 60 z ważnym dokumentem tożsamości w celu ustalenia własności i ewentualnego odebrania rzeczy. Informacje o przedmiotach znajdujących się w Biurze Rzeczy Znalezionych można również uzyskać telefonicznie po numerem telefonu 87 5659200 lub 87 5659255. Informacji o rzeczach znalezionych można również szukać na stronach Biura Rzeczy Znalezionych Starostwa Powiatowego w Suwałkach.

powerbank, data zguby: 2023-09